Mūsų istorija

Gimę ir užaugę mieste visuomet ieškojome galimybių būti arčiau gamtos. Pirmoji pažintis su bitėmis įvyko dar vaikystėje - senelio bityne. Vėliau studijuojant agronomiją bitininkystės modulio metu Dr. Algirdas Amšiejus nepaprastai uždegė ir įkvėpė imtis šio amato savarankiškai. Atlikus praktiką jo bityne 2017 metų rugpjūtį įsigijome pirmuosius avilius ir drąsiai nėrėme į šį dar neatrastą, stebuklingą bičių ir gamtos pasaulį.

Medaus korys
Medaus korys

Mūsų vertybės

Mylime gamtą ir bites

Gerbiame bičių sunkų triūsą paimdami iš jų tik perteklinį kiekį produkcijos nesusilpninant ir nenualinant bičių šeimų. Globodami šiuos svarbius augalų apdulkintojus prisidedame prie ekosistemos puoselėjimo.

Vertiname natūralumą

Visi mūsų produktai nėra niekaip perdirbami ir yra be jokių papildomų priedų. Medus ir žiedadulkės keliauja tiesiai iš avilio ant jūsų stalo. Natūralaus bičių vaško žvakės suteikia galimybę mėgautis jaukumu nekenkiant savo sveikatai, priešingai, nei deginant žvakes iš parafino.

Užtikriname kokybę

Bitininkystė - dėl savo ypatingos reikšmės ekosistemai ir visai žmonijai yra viena iš itin aktyviai ES fondų remiamų žemės ūkio šakų. Pasinaudodami teikiamomis paramomis galėjome įsigyti naujausios įrangos bei bičių šeimas apgyvendinti naujuose, moderniuose, mediniuose aviliuose.

Kuriame ryšį

Egzistuojame jums ir dėl jūsų, tad esame atviri bei kuriame glaudžius santykius su savo klientais. Nuolatos dalinamės bitininkystės ir gamybos procesų užkulisiais savo socialinių tinklų paskyrose: pasakojame kaip ir kur auginamos bitutės, kaip išgaunami bičių produktai bei dalinamės galybe naudingų ir įdomių faktų apie nuostabųjį bičių pasaulį.